Kareivių g. 6 – 514, Vilnius +37065633273 info@cranetex.com

Elektros varikliai

Siekdami užtikrinti ir pateikti labiausiai klientų poreikius atitinkančius sprendimus ir įrangą bendradarbiaujame su daugiau kaip dešimt elektros variklių gamintojų iš viso pasaulio. Mus, kaip savo atstovais ir partneriais, pasirinko gerai žinomi Europoje ir pasaulyje elektros variklių gamintojai: MENZEL, CEMER, ATB GROUP, ABB, UMEB, SOGA, RUSELPROM. ir kiti..Tai mums leidžia užtikrinti labai platų asortimentą atsižvelgiant į naudojimo paskirtį, efektyvumą, patikimumą, galingumą, apsaugos klasę ir kitus keliamus reikalavimus. Darbuotojų profesionalumas, patikimumas, efektyviausių sprendimų paieška, – tai, ko mes siekiame, kad taptume patikimu ir ilgalaikiu Jūsų verslo partneriu.

Elektros varikliai pagal jūsų poreikius:

  • Sandėlyje nuolat yra daugiau kaip 1000 vnt. elektros variklių
  • Trumpiausi pristatymo terminai specialiems užsakymams
  • Patyrusių specialistų konsultacijos techniniais klausimais
  • Plačiausias asortimentas pagal galingumą ir paskirtį

Mūsų siūlomi elektros varikliai:

 

Elektros variklių pardavimas

Norint pasirinkti tinkamą variklį, svarbu laikytis techninių ir eksploatacinių savybių, kurios priklauso konkrečiam modeliui. Mes siūlome platų asortimentą populiarių bendrosios paskirties ir specializuotų variklių modelius įvairioms pramonės šakoms.

Dauguma siūlomų elektros variklių yra sandėlyje. Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai būtų patenkinti produkcijos ir aptarnavimo kokybe, todėl visada pasiruošę patenkinti jų norus.

Pardavimų skyriuje dirba tik aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie patars ir padės pasirinkti optimaliai tinkantį Jūsų tikslams ir uždaviniams elektros variklį, parinks reikiamą papildomą įrangą ir įformins pristatymą per trumpiausią terminą. Pramoninių elektros varikliu rinkoje UAB „Technikonus“ vadovaujasi sekančiais principais: elektros varikliai tik aukščiausios kokybės konkurencinga kaina iš sandėlio arba varikliai iš gamintojo minimalia kaina.

Pasiteirauti ar Jus dominantis elektros variklis yra sandėlyje, sužinoti kainą ir užsakymo detales, Jus galite išsiuntę užklausą arba susisiekę su mūsų specialistais telefonu.

Jeigu Jus nežinote koks būtent įrangos tipas Jus domina, pasistenkite kuo detaliau aprašyti paskirties tikslus, mes visada pasirengę Jums padėti.