Kareivių g. 6 – 514, Vilnius +37065633273 info@cranetex.com

Kėlimo įrangos komponentai

CRANETEX Jums siūlo tik aukščiausios kokybės krovinių kėlimo įrangą bei jų komponentus. Gera kaina siūlome Jums grandinines/linines tales, atraminamo/pakabinamo krano važiuokles, spintas, radijo valdymą, maitinimo sistemas, apšvietimą LED, aneometrus bei kitą kranuose naudojama įrangą. Teikiama įranga pasižymi nepriekaištinga kokybe ir aukštu patikimumu. Mūsų asortimente yra ne tik krovinių kėlimo įranga, bet ir kranų ir talių atsarginės dalys, krovinio prikabinimo, bei paėmimo įranga, kranų energijos tiekimo ir valdymo įranga. Nuo 2018 m. pradėjome teikti papildomas kranų keitiklių programavimo paslaugas bei robotizavimo galimybės. UAB „Kranų technika“ CRANETEX gali pasiūlyti tiek pakabinimo įranga – traversos, magnetai, griebtuvai, tiek pakabinamą inventorių – stropai, grandinės ir t.t.

nuo 2019m UAB „Kranų technika“ asortimente atsirado lengvų konstrukcijų kranų komplektuojančias. Nuo dabar galime pasiūlyti optimaliausius sprendimus darbo vietai, bei gamybinėms procesams.

UAB „Kranų technika“ CRANETEX atstovauja Ispanų gamybos, trolėjų systemas, skirtas kranams užmaitinti. Trolėjos – tai greitas, saugus, bei patikimas sprendimas kai renkatęs kranų maitinimo sistemą.

UAB „Kranų technika“ gali pasiūlyti ne tik kranus su pilnu pajungimu, bet ir krano komplektuojančias (angl. crane kit). Į komplektuojančias įeina visas krano dalis išskyrus krano metalinę konstrukcija.

Standartinį rinkinį sudaro: Talė, važiuoklės ar jų dalys, maitinimo ir valdymo sistemos.

Dėl komplektuojančiu pirkimo, kreipkites: +37061881325

Lininės talės – K/G nuo 0,8 iki 250t.Kėlimo greičiai iki 50m/min. Darbo  režimai iki M7 (ISO). Gamintojai – Čekija, Italija, Bulgarija ir kt.

Grandininės elektrinės/rnkinės talės – K/G nuo 125 iki 2000 kg. Kėlimo aukštis iki 20m. Gamintojai – Čekija, Italija, Bulgarija ir kt.

Radijo valdymas/kabeliniai pultai/ kabinos

Pakabinamų/atraminių kranų važiuokliai, bet kokiam bėgio tipui. Motoreduktoriai.

Darbo rėžimas iki M7 (ISO)

Saugos įtaisai, papildoma kranų įranga, talių maitinimas, kranų maitinimas (Trolėjos), kranų valdymas.